Servisní služby

Po - Pá: 7:00 - 19:00, So: 9:00 - 15:00

Hot-line: +420 703 858 828

servis@hyundaipraha.cz

Otakar Borek

Otakar Borek

Vedoucí servisu

M: +420 703 858 820

otakar.borek@hyundaipraha.cz

Andrea Šimáně

Andrea Šimáně

Asistentka servisu

T: +420 281 040 011

M: +420 703 858 828

recepce@hyundaipraha.cz

Adéla Císařová

Asistentka servisu

T: +420 281 040 011

M: +420 703 858 828

recepce@hyundaipraha.cz 

Roman Aschenbrenner

Roman Aschenbrenner

Servisní poradce

M: +420 703 858 821

roman.aschenbrenner@hyundaipraha.cz

Karel Rouha

Karel Rouha

Servisní poradce

M: +420 703 858 822

karel.rouha@hyundaipraha.cz 

Michal Zelený

Michal Zelený

Servisní poradce

M: +420 703 858 823

michal.zeleny@hyundaipraha.cz

Josef Dušek

Josef Dušek

Servisní poradce - Havárie

M: +420 703 858 824

josef.dusek@hyundaipraha.cz

Josef Bystrý

Josef Bystrý

Servisní poradce - Havárie

M: +420 703 858 825

josef.bystry@hyundaipraha.cz 

Pavel Kalábek

Pavel Kalábek

Servisní poradce - Havárie

M: +420 703 858 827

pavel.kalabek@hyundaipraha.cz

Pavel Kalábek

Tomáš Kraus

Garanční technik

M: +420 703 858 829

tomas.kraus@hyundaipraha.cz

Prodej nových vozů

Po - Pá: 8:00 - 19:00, So: 9:00 - 15:00

E: prodej@hyundaipraha.cz

Drahomíra Bašusová

Drahomíra Bašusová

Prodejce nových vozů

M: +420 703 858 813

drahomira.basusova@hyundaipraha.cz

Ondřej Plichta

Ondřej Plichta

Prodejce nových vozů

M: +420 703 858 812

ondrej.plichta@hyundaipraha.cz

Erik Kouba

Erik Kouba

Prodejce nových vozů

M: +420 703 858 811

erik.kouba@hyundaipraha.cz

Gabriela Fetterová

Gabriela Fetterová

Prodejce nových vozů

M: +420 703 858 814

gabriela.fetterova@hyundaipraha.cz

Michael Pech

Michael Pech

Prodejce nových vozů

M: +420 703 858 816

michael.pech@hyundaipraha.cz

Jan Šesták

Jan Šesták

Prodej firemním zákazníkům

M: +420 602 242 348

jan.sestak@hyundaipraha.cz

Jan Šesták

Libor Vamberský

Prodejce nových vozů

M: +420 703 858 815

libor.vambersky@hyundaipraha.cz

Sklad náhradních dílů

Po - Pá: 7:00 - 19:00, So: 9:00 - 15:00

T: +420 703 858 831

E: sklad@hyundaipraha.cz

Václav Nýč

Václav Nýč

Vedoucí prodeje dílů a příslušenství  

M: +420 703 858 830

vaclav.nyc@hyundaipraha.cz

Sklad

Prodeje dílů a příslušenství   

T: +420 703 858 831

sklad@hyundaipraha.cz 

Prodej a výkup ojetých vozů

Po - Pá: 8:00 - 19:00, So: 9:00 - 13:00

M: +420 703 858 818

E: bazar@hyundaipraha.cz

Jiří Zseller

Jiří Zseller

Vedoucí prodeje ojetých vozidel  

M: +420 703 858 818

jiri.zseller@hyundaipraha.cz

Martin Borek

Martin Borek

Prodejce ojetých vozidel   

M: +420 606 569 728

martin.borek@hyundaipraha.cz 

Viktor Patočka

Viktor Patočka

Prodejce ojetých vozidel  

M: +420 606 706 261

viktor.patocka@hyundaipraha.cz

Vedení společnosti

Hyundai Centrum Praha s.r.o.

Českobrodská 41-42, 190 12 Praha - Dolní Počernice

IČ: 291 27 289   DIČ: CZ 29127289

Otevírací doba

Po - Pá: 7:00 - 19:00, Sobota: 9:00 - 15:00

Hot-line: +420 703 858 828

hyundai@hyundaipraha.cz

Jan Červinka

Jan Červinka

Jednatel

M: +420 703 858 801

jan.cervinka@hyundaipraha.cz

Michal Plaček

Výkonný ředitel

M: +420 776 371 788

michal.placek@hyundaipraha.cz

Jindřich Šulc

Jindrich Šulc

Finanční ředitel

M: +420 703 858 802

jindrich.sulc@hyundaipraha.cz

Šárka Pokorná

Vedoucí finančního oddělení

M: +420 703 858 809

sarka.pokorna@hyundaipraha.cz


Kontaktní formulář

Údaje označené * jsou povinné