Operativní Leasing pro každého nebo nákup vozu výhodněji?

Využijte mimořádné akční nabídky s platností do 31.10.2017.

Pokud chcete jen jezdit bez dalších starostí a neočekávaných nákladů, je pro vás ideálním řešením Operativní Leasing pro každého.

Operativní Leasing pro každého

Stačí jen uzavřít smlouvu o operativním leasingu na dva, tři nebo pět let a stanovit roční nájezd kilometrů. Program není jen pro podnikatele, ale i soukromé osoby nepodnikatele. Neplatíte žádné poplatky za schválení smlouvy, žádné akontace ani nic podobného.

Ověřte si sami, jak je to jednoduché. Součástí měsíčního poplatku (nájmu) je pořízení vozu, pojištění, servisní služby, zimní pneumatiky atp. Vy tedy hradíte jen nájemné a pohonné hmoty. Na konci smlouvy auto jednoduše vrátíte a sami se rozhodnete jak svou mobilitu budete dále řešit.

 

Navíc od Hyundai Centrum Praha ke každému vozu získáte další zvýhodnění :

Dárek od HCP

Ať už vozidlo kupujete nebo pronajímáte, pohonné hmoty za až 15.000 Kč ZDARMA se Vám budou určitě hodit. Odečtěte si tuto částku od Vašeho nájemného anebo prodejní ceny vozu a  zjistíte o kolik je naše nabídka výhodnější.

Akce na Zimní Pneu Nokian

Zimní pneumatiky jsou již součástí nájmu operativního leasingu. Pro zákazníky, kteří se rozhodli vozidlo vlastnit, nabízíme zimní pneumatiky k novému vozu ZDARMA.

Ceník měsíčního nájmu operativního leasingu se samozřejmě liší podle auta, které si vyberete. Zde jsou k dispozici kompletní ceníky jednotlivých modelů:

i30 WG od  HCP

Hyundai i30WG:

Kompletní ceník ZDE

Tucson od  HCP

Hyundai Tucson:

Kompletní ceník ZDE

i40 od HCPHyundai i40:

Kompletní ceník ZDE

H1 od HCCB

Hyundai H1:

Kompletní ceník ZDE

Pokud vás zajímá více informací, tak vyplňte poptávkový formulář níže nebo kontaktujte jednoho z našich prodejců.


Kontaktní formulář

Údaje označené * jsou povinné