Vážení firemní zákazníci,

ve fleetovém oddělení Hyundai Centrum Praha pracujeme jen pro Vás. Chápeme, že každá firma je jiná, jedinečná a náš individuální přístup vám zajistí, že všechny vaše přání a potřeby budou vyslyšeny. Naši dobrou pověst budujeme na kompletní modelové řadě spolehlivých vozidel značky Hyundai, které poskytují nejvyšší bezpečnost, špičkovou kvalitu a nejlepší spotřeby paliva. Vše je navíc potvrzeno pětiletou tovární komplexní zárukou bez omezení ujetých kilometrů. Partnerství s Hyundai Centrum Praha vám zabezpečuje bezstarostnost a specializovanou zákaznickou podporu, vše pro úspěch vašeho podnikání.

Proč s námi spolupracovat?

Komplexní řešení Hyundai: Celá modelová řada Hyundai má vynikající spotřebu paliva, což znamená nízké náklady na pohonné hmoty. Vozidla Hyundai jsou také známá pro jejich nízké pořizovací náklady, doplněné o prodloužené servisní intervaly, výjimečné pojistné podmínky a financování úvěrem, finančním nebo operativním leasingem. Provozovatelé vozidel Hyundai mohou klidně spát s vědomím, že získávají pětiletou záruku a asistenci bez omezení ujetých kilometrů na jakékoliv osobní vozidlo.

Bezpečnostní funkce: Hyundai vozidla jsou vybavena nejmodernějšími bezpečnostními prvky navrženými pro maximální ochranu cestujících. Vozy Hyundai můžete svým pracovníků předat s vědomím, že jsou na svých cestách plně chráněni.  

Ušetřené peníze: Naše společnost vám zajistím kompletní servisní služby. Nejde jen výhodně koupit, důležité ale je i výhodně provozovat, proto vám nabízíme individuální servisní smlouvu s řadou důležitých zvýhodnění. Jste pro nás důležitým klientem po všech stránkách, a proto Vaši zaměstnanci budou trávit více času na cestách a méně času v servisu.

Úspěšný vozový park vám garantuje

Jan Šesták

Fleetový specialista

Hyundai Centrum Praha

T: +420 602 242 348  E:jan.sestak@hyundaipraha.cz